OBIETNICE

Zapraszam do dyskusji na temat naszej gminy ...

Moderator: Moderatorzy

OBIETNICE

Postprzez pt12 » Sob Sty 29, 2011 10:41 am

Mam pytanie do wójta czy dogadał się z inwestorem który miał budować kolej gondolową i kompleks basenów na Hali Śmietanowej ? Czy trwają w ogóle jakieś rozmowy z inwestorem? Chciałbym się dowiedzieć czy będą zapowiadane przed wyborami dni Zawoi ?
pt12

Re: OBIETNICE

Postprzez juhas » Nie Sty 30, 2011 6:21 pm

takie pytania to zadawaj na niżej podanej stronie a nie na forum
http://www.tadeuszchowaniak.pl/question
czekaj na odp.pozdro.
juhas

Postprzez Gazda » Nie Sty 30, 2011 7:48 pm

Ciekawe dlaczego? Czyżby forum nie było miejscem godnym tego typu dyskusji?

Ja również jestem ciekaw kiedy rozpocznie się ta inwestycja. Pewnie rozmowy z właścicielami gruntów już trwają.
W końcu nowy wójt to profesjonalista. Na pewno wywiąże się z tej obietnicy, bo pewnie jako kandydat wiedział co mówi i w cztery lata ten piękny ośrodek powstanie. No chyba, że chciał dorwać się tylko do władzy. Ale ja w to nie wierzę. W końcu to "Nasz Wójt".
Gazda

Postprzez cicha woda » Nie Sty 30, 2011 8:14 pm

Tak duża inwestycja jak powstanie kolejki (kolejek) gondolowej nie jest możliwa wg mnie do zrealizowania w pół roku czy nawet w rok.
same uzgodnienia i wykup gruntów może potrwać baaardzo długo.
Sądzę że jeżeli uda się rozpocząć jakąkolwiek budowę w ciągu tych 4 lat to będzie dobrze. Jeżeli uda się uruchomić jeden lub kilka orczyków to będzie SUPER! Wtedy będzie można mówić o sukcesie.
Nie od razu Kraków zbudowano i nie da się nadrobić wieloletnich zaniedbań w 4 lata.

pzdr.
cicha woda

Postprzez Gazda » Pon Sty 31, 2011 9:10 pm

Niby racja, tylko że wójt złożył taką obietnicę wyborczą. Chyba wiedział co mówił. Kiedy inni mówili, że się nie da to on z uporem maniaka powtarzał, że zrobi kolejkę na Halę śmietanową, skocznię K 200, baseny, stypendia, 500 miejsc pracy, deptaki, wyciągi, park rozrywki w Skawicy, wyremontuje wszystkie drogi gminne, wybuduje szkołę itd. Poczytaj sobie jego program wyborczy. Skoro to taki profesjonalista to niech to teraz udowodni. Obietnice trzeba spełniać. A skoro tyle na raz ich złożył to już powinien pomału zaczynać je realizować bo cztery lata szybko miną. Trzymajmy kciuki, a nie opowiadajmy, że się nie da. W końcu mamy wójta z prawdziwego zdarzenia i on na pewno sobie z tym wszystkim poradzi. Bo jak nie, to pewnie jego kariera samorządowa w Zawoi będzie bardzo krótka.
Gazda

Postprzez Qba » Pon Lut 14, 2011 6:33 pm

Czytając to forum i Wasze dyskusje na nim - to zupełnie jak bym słuchał wiadomości w TV. Kłócicie się jak PIS z PO. Docinacie sobie i każdemu się wydaje, że jest najmądrzejszy. No fakt - Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Macie nowego wójta, wybranego większością głosów. Myślicie, że zmieni wszystko w dwa miesiące? Jeżeli tak myślicie to zupełnie się nie znacie na pracy urzędu. Ja pracuje w urzędzie ( oczywiście nie w Zawoi) i wiem, ze na wszystko potrzeba czasu. Niestety tak jest i tego w Polsce się nie przeskoczy. Ale cóż - zawsze się znajdą zwolennicy i przeciwnicy.
Pozdrawiam Wszystkich i życzę Wam żeby wreszcie się coś w Zawoi zaczęło dziać , bo przez ostatnie lata za wiele się nie zmieniło. Życzę powodzenia zwolennikom i przeciwnikom wszystkiego......
Qba

Postprzez Zawojanka » Pon Lut 14, 2011 6:42 pm

Nie każdy to rozumie, niestety... Pozostaje tylko życzyć cierpliwości, ja wierzę, że mieszkańcy gminy się nie zawiodą...
Zawojanka

Miejscowość: Zawoja

Postprzez Gazda » Pią Lip 22, 2011 9:47 am

Widzę że daliście się uśpić i czekacie do następnej kampanii wyborczej.
Minęła 1/6 kadencji "naszego wójta". Ile obietnic już zrealizował?
Gazda

Postprzez Zawojanka » Pią Lip 22, 2011 11:47 am

Nie dziel włosa na czworo, a otwórz oczy :)
Zawojanka

Miejscowość: Zawoja

Postprzez Gazda » Nie Lip 24, 2011 9:55 pm

Imprezy to zawsze w Zawoi były. Najważniejsze są inwestycje, a nie mydlenie oczu. Już w starożytnym Rzymie organizowano igrzyska by odwrócić uwagę społeczeństwa od realnych problemów.
Otwieram oczy :shock: i................ nic nie widzę. :D
Szkoła rozkopana i nic się z nią nie dzieje.
Śmieci poniewierają się w miejscach gdzie do niedawna były kontenery.
Oczyszczalnia ścieków raczej się nie buduje.
Skocznia K 200 też nie jest nawet wytyczana w terenie.
Kolej linowa na Halę Śmietanową i kompleks basenów też na razie nie doczekały się realizacji.
O dziurawych drogach gminnych lepiej nie wspominać.
Parki rozrywki na Skawicy też nie zostały otwarte.
"Rynek" w Zawoi Centrum nie zmienił swojego wyglądu, a były szumne zapowiedzi.
Nawet most na Bębnach Górnych nadal jest dziurawy.
BTS-ów nowych też w Zawoi nie ma, a szerokopasmowy internet to na razie tylko marzenie.

Więc co droga Zawojanko ty widzisz?
Wydaje mi się, że przynajmniej jeden z tych "strategicznych punktów" programu powinien być w fazie realizacji, a przynajmniej projektowania.

Władze są od realizacji swoich pomysłów, na które w wyborach dostały od nas przyzwolenie, a my jesteśmy od przypominania im o tych pomysłach. W przeciwnym razie znów jak małe dzieci w następnych wyborach damy się nabrać na populistyczną kiełbasę wyborczą.
Gazda

Następna

Wróć do Gmina Zawoja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość