Arogancja nowej władzy

Zapraszam do dyskusji na temat naszej gminy ...

Moderator: Moderatorzy

Arogancja nowej władzy

Postprzez Zawojanin » Czw Sty 27, 2011 9:28 am

Cytat ze strony http://www.tadeuszchowaniak.pl:
to jest moja strona prywatna i ja będę decydował co na niej będzie..ok...jak się Panu nie podoba... trudno..nie mój problem...powodzenia

Bez komentarza...
Zawojanin

Re: Arogancja nowej władzy

Postprzez JimJam » Czw Sty 27, 2011 10:31 am

Szok..., szok...i jeszcze raz szok.

Takich "kwiatków" na stronie w zakładce Pytania i Odpowiedzi jest więcej.
JimJam

Postprzez Gazda » Czw Sty 27, 2011 12:27 pm

A czego się spodziewaliście?
Ciekawą nowością jest również umawianie się na wizytę do wójta, prawie jak u lekarza.
Należy zadać pytanie: Czy my jesteśmy dla wójta, czy wójt dla nas?
Gazda

Postprzez juhas » Czw Sty 27, 2011 1:33 pm

jak Ci żal to załóż se strone i odpowiadaj
juhas

Postprzez OstryWaldi » Czw Sty 27, 2011 6:11 pm

I bardzo dobrze napisał według mnie ta strona jest jego, nie jest ona publiczna i opłaca ją z własnej kieszeni i może on decydować kto co pisze. Ten tekst to było po prostu przypomnienie internautom o tym fakcie.
OstryWaldi

Postprzez moniti » Czw Sty 27, 2011 6:52 pm

Tak to strona Pana wójta, ale ja przyznaję rację zawojaninowi, bo on nie chciał nic innego jak odpowiedzi na pytania, nie żądał polemiki. Moim zdaniem, jeżeli się tworzy zakładkę z pytaniami i odpowiedziami po to żeby zainteresowani mogli zadawać pytania, to po co się wykręcać, unikać odpowiedzi. Czy nie lepiej odpowiedzieć jasno, konkretnie na pytanie. Takie coś w moim odczuciu budzi nieufność.
moniti

Miejscowość: Skawica

Postprzez Gazda » Pon Sty 31, 2011 9:34 pm

Strona jest prywatna, ale wójt jest osobą publiczną. Skoro sam wymyślił taka formę kontaktu z mieszkańcami, to niech zachowuje się z klasą, jak na wójta Zawoi przystało.
Gazda

Postprzez Zawojanka » Pon Lut 07, 2011 1:45 pm

Gazda napisał(a):Strona jest prywatna, ale wójt jest osobą publiczną. Skoro sam wymyślił taka formę kontaktu z mieszkańcami, to niech zachowuje się z klasą, jak na wójta Zawoi przystało.

Cóż... Dostosowuje swój poziom do poziomu pytających...
Zawojanka

Miejscowość: Zawoja

Postprzez zawojski » Śro Lut 16, 2011 10:08 am

Gazda napisał(a):A czego się spodziewaliście?
Ciekawą nowością jest również umawianie się na wizytę do wójta, prawie jak u lekarza.
Należy zadać pytanie: Czy my jesteśmy dla wójta, czy wójt dla nas?

Nie bardzo rozumiem toku rozumowania Gazdy... Jak się idzie do lekarza na konkretną godzinę to po to właśnie by nie czekać pod drzwiami od rana do południa. Pacjent ma wyznaczoną godzinę i jak przychodzi to wie że zostanie niebawem przyjęty. Moim zdaniem - na szczęście bardzo rzadko muszę odwiedzać lekarzy - to rozwiązanie jest dla pacjentów bardzo dobre. Wprowadzono je właśnie z myślą o pacjentach, z szacunku do ich czasu....

A dlaczego ten sam system budzi jakieś oburzenie w Urzędzie???

Jak mam do Wójta jakąś sprawę to wolę przyjść do Urzędu na wyznaczoną godzinę i wiedzieć że wkrótce zostanę przyjęty, a nie przyjść "w ciemno" i czekać 4 godziny, bo wcześniej przyszło 15 innych mieszkańców.

Wg. mnie to bardzo dobra praktyka - stosowana jest zresztą w większości Urzędów - właśnie z szacunku do mieszkańców....

A wciąż jeszcze mam w pamięci sposób w jaki do mieszkańców podchodził poprzedni Wójt..... Gdy kiedyś chciałem z nim tylko telefonicznie porozmawiać na temat zimowego utrzymania dróg - powiedziałem w sekretariacie w jakiej sprawie dzwonię, oczywiście również się przedstawiłem to poinformowano mnie że Pana Wójta nie ma.... Nazajutrz rano był zajęty.... dzwoniłem więc regularnie co 30 min. Za każdym razem informowano mnie że Wójt jest zajęty. Koło 13:00 poinformowano mnie że właśnie P Wójt ma ważne spotkanie i dziś już nie będzie dostępny....

Poprosiłem wówczas zaprzyjaźnionego dziennikarza z Kroniki by zadzwonił do Gminy i spróbował porozmawiać z Wójtem.... I zadzwonił,.... i od razu z Wójtem go połączono.... Tak właśnie mieszkańcy byli traktowani przez poprzedniego Wójta....

Nie rozumiem więc oburzenia faktem, że trzeba się umówić na konkretną godzinę.....

Pozdrawiam
zawojski

Miejscowość: zawoja

Postprzez Okovit » Czw Lut 17, 2011 5:16 pm

Oświadczenie Przewodniczącego Rady Gminy Zawoja
w sprawie uchwały budżetowej z dnia 31 styczeń 2011
http://www.itvpodhale.pl
Nie wszystko mi sie podobało w poprzedniej kadencji ale teraz przeraża mnie stopień inwigilacji internautów na forum wirtualnej Zawoi . Będę interweniował u radnych . Paweł
Okovit

Następna

Wróć do Gmina Zawoja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość